Złoty medal Katarzyny Ciężkiej

ImagePodczas rogrywanego w Bratysławie otwartego Pucharu Europy w Taekwon-do o randze Pucharu Świata uczennica ZSP Katarzyna Ciężka zdobyła złoty medal. W finale pokonała zawodniczkę z Legnicy. Był to udany rewanż za przegraną walkę w Mistrzostwach Polski. W zawodach uczestniczyło ponad 800 zawodników.

Natalia Olszak – startująca w tych mistrzostwach w Reprezentacji Polski Juniorów, trzeciego dnia rywalizacji zdobyła Puchar Europy !!!  Złoty medal w walkach drużynowych i srebrny medal w układach drużynowych. Zajęła też indywidualnie „niewdzięczne” 4 miejsce w konkurencji technik specjalnych. Wraz z koleżankami z reprezentacji zdobyła tytuł „Najlepszej Drużyny Pucharu Europy Juniorów”

Łącznie radzynianie wywalczyli 4 medale (2 ZŁOTE I 2 SREBRNE) jedno miejsce 4-te i dwa miejsca 4-8 (były to ćwierćfinałowe pojedynki o brązowy medal) przyczyniając się do zwycięstwa Polski w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy.

Aktualizacja: Dodano galerię zdjęć z zawodów.

mt_gallery:Puchar Europy. Foto: J.Wlizło i zawodnicy Więcej kliknij tutaj