Zajęcia wyjazdowe Chęciny – Kraków – Zakopane

ImageW ramach projektu „Atrakcyjne kształcenie zawodowe przyszłością uczniów ZSP w Radzyniu Podl.” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 20 uczniów technikum hotelarskiego w dniach od 5 do 8 maja 2011 r. brało udział w zajęciach wyjazdowych Chęciny – Kraków – Zakopane. Celem zajęć było poznanie specyfiki funkcjonowania różnych obiektów noclegowych. W czasie 4-dniowych zajęć młodzież nocowała w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Skale, w jedynym w Polsce hotelu mieszczącym się w zamku królewskim (Niepołomice) oraz w bogatym w atrakcje Pensjonacie Bania w Białce Tatrzańskiej.

Zajęcia wyjazdowe Chęciny - Kraków - Zakopane 

 

Program zajęć był bardzo bogaty i urozmaicony. Uczestnicy odwiedzili takie miejsca jak:
• ruiny zamku w Chęcinach,
• Kazimierz Krakowa,
• niezwykłe i zabytkowe hotele krakowskie o wysokim standardzie (Hotel Pod Różą, Grand Hotel. Hotel Stary, Hotel Copernicus),
• jedyny w Polsce hotel z łaźnią żydowską – Eden,
• Schronisko nad  Morskim Okiem,
• Krupówki zakopiańskie
Wszyscy wrócili zmęczeni ale zadowoleni i bogatsi w doświadczenia. Teraz uczniowie  czekają na kolejne zajęcia wyjazdowe, które planowane są już w nowym roku szkolnym.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj