Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych dla logistyków w ZSP

18 listopada 2022 r. odbył się Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych zorganizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash. Wirtualne spotkanie otworzyła Pani Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim dr Grażyna Dzida. W wydarzeniu wzięły udział wszystkie klasy technikum logistycznego. Nasi uczniowie mogli obejrzeć wykłady o następującej tematyce: „Czy już wszystko wiesz o stresie?”, „ Transport- jak działamy w Eurocash?”, „Przegląd stanowisk w Dziale Transportu”, „ Menedżer ds. Rozwoju i Wsparcia Transportu oraz Koordynator ds. Floty – czym właściwie się zajmujemy?”, oraz „Jak radzić sobie ze stresem w pracy i w życiu osobistym?”.

Wirtualne zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a uczestnicy mogli zobaczyć jak wygląda organizacja transportu na przykładzie firmy Eurocash.

Autor: Renata Stefaniak