Webinaria dla logistyków w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim

Dnia 10.12.2020 r. uczniowie klasy pierwszej i klas drugich technikum kształcący się w zawodzie technik logistyk w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim wzięli udział w webinariach, które poprowadził pan Jarosław Zaprzalski, Samodzielny Specjalista ds. Logistyki w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek w Radzyniu Podlaskim w ramach projektu Otwarta Firma. Takie spotkania dla uczniów kształcących się z zawodzie technik logistyk są organizowane w naszej szkole już trzeci raz.

Podczas pierwszego spotkania Organizacja transportu w Spółdzielczej Mleczarni Spomlek uczniowie mogli zapoznać się z zasadami organizacji transportu na przykładzie przedsiębiorstwa produkcyjnego. Podczas drugiego webinarium prowadzący przybliżył uczniom klas drugich zasady działalności operatorów logistycznych.

Prezentacje zostały wzbogacone wieloma ciekawymi przykładami. Uczniom bardzo podobała się taka forma zajęć.