W oczekiwaniu na święta w ZSP

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen serdeczności i radości. O świąteczną atmosferę zadbali uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, którzy pod kierunkiem nauczycieli katechetów przygotowali Jasełka pt. „Dziś cała Ziemia i niebo lśni dla tej Miłości maleńkiej”. Występ młodych artystów zgromadził całą społeczność szkolną, swoją obecnością zaszczycili szacowni goście Pan Starosta Szczepan Niebrzegowski i Pan Wicestarosta Michał Zając. Przesłania, które zaprezentowała występująca młodzież wzbudziły wśród odbiorców refleksje i wiele pozytywnych wrażeń. Na zakończenie życzenia świąteczne skierował do uczniów i ich rodzin oraz pracowników szkoły Starosta Radzyński Pan Szczepana Niebrzegowskiego, Pani Dyrektor Grażyna Dzida oraz Ksiądz Artur Zbański.

O świąteczny nastrój zadbała także młodzież mieszkająca w Internacie ZSP. Pani Dyrektor, wychowawcy, pracownicy internatu i pracownicy emerytowani oraz uczniowie spędzili wieczór na rozważaniu tajemnicy Narodzenia Jezusa oraz wspólnym śpiewaniu kolęd.

22 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe wszystkich pracowników Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim z udziałem Starosty Radzyńskiego Pana Szczepana Niebrzegowskie. Uczniowie zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, którym wprowadzili zgromadzonych w świąteczny klimat. Dzień, który pozwolił wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, zakończył się wspólnym kolędowaniem.