VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy z rachunkowości

10 grudnia 2019r. w Lublinie odbył się VII Wojewódzki Konkurs Wiedzy z rachunkowości dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Księgowych Oddział Okręgowy w Lublinie oraz Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie.

W finale konkursu udział wzięli uczniowie szkół ekonomicznych z terenu województwa lubelskiego, a Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II reprezentowali: Klaudia Wierzchowska, Karol Pacześniowski, Damian Wylotek, Daria Stanisławska i Rafał Płowaś.

Kapituła Konkursu wyróżniła 10 osób, jak podkreślono – najlepszych w województwie, a w tej dziesiątce znalazło się dwoje uczniów  ZSP: Daria Stanisławska – VI miejsce i Damian Wylotek – IX miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.