Uczniowie radzyńskiej samochodówki szturmują ogólnopolskie finały

Miło nam poinformować,  że po raz kolejny uczniowie  technikum pojazdów samochodowych a także branżowej szkoły I stopnia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych zakwalifikowali się do finałowych ogólnopolskich konkursów. W  finale Ogólnopolskich  Mistrzostw Młodych Mechaników, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim będzie reprezentowała drużyna uczniów 4 klasy technikum, w składzie: Sebastian Guz i Marek Chudek.  Uczniowie technikum po raz pierwszy w tym roku wystąpią również w finale Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników Maszyn Rolniczych. W gronie 20 zespołów zakwalifikowanych w wyniku przeprowadzonych wcześniej eliminacji, z naszej szkoły znalazły się aż 4 drużyny : Karol Szczygielski, Mateusz Bącik, Krzysztof Mitura, Marcin Sarnacki, Patryk Paszkowski, Cezary Grzywacz, Adrian Domański, Michał Uchaniuk. Kolejny sukces to udział w turnieju lakierniczym w ramach finału Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników. W finale, wśród 20 najlepszych zespołów z Polski, naszą szkołę będzie reprezentowało aż 5 drużyn. Tworzą je: Karol Szczygielski, Mateusz Bącik, Krzysztof Mitura, Marcin Sarnacki, Szymon Ejsmont, Paweł Gmur, Radosław Żelazek, Przemysław Karwowski i Mateusz Siudaj. Uczniowie samochodówki kolejny raz zakwalifikowali się do znanego już nam konkursu, tj. finału Ogólnopolskiego Turnieju Młodego Lakiernika. W tym turnieju naszą szkołę reprezentuje jeden zespół w składzie: Szymon Ejsmont i Pweł Gmur.   Kolejnym sukcesem jest zakwalifikowanie się do finału Ogólnopolskiego Mistrzostw Mechaników w kategorii „EIelektromobilni”. W tym konkursie wystąpią aż cztery zespoły uczniów klas samochodowych, będą to Sebastian Guz, Dawid Struk, Marek Chudek, Mateusz Puskarz, Karol Zieliński, Patryk Rosiński, Konrad Sałaj i Robert Zabielski. 

Gratulujemy uczniom i nauczycielom radzyńskiej samochodówki oraz życzymy miejsc na podium
 w finałach, które odbędą się 28 i 29 marca w Poznaniu Podczas Targów Motoryzacyjnych „Motor Show”.