Uczeń ZSP Mistrzem elektroniki samochodowej.

W III Ogólnopolskim Turnieju „Mistrz elektroniki samochodowej Gordon Champion 2019”, uczeń 3 klasy technikum pojazdów samochodowych, Łukasz Duka zajął  pierwsze miejsce na podium. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, w finale konkursu był reprezentowany przez trzech uczniów  naszego technikum. Finał turnieju odbył się w Bydgoskim Zespole Szkół Samochodowych, w którym to dwunastu uczestników zmierzyło się z bardzo wymagającymi zadaniami praktycznym. Polegały one na wykryciu problemów elektronicznych w samochodzie za pomocą specjalistycznych narzędzi diagnostycznych w jak najkrótszym czasie. Organizatorem konkursu były: Zespół Szkół Samochodowych w Bydgoszczy wraz z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej UTP Bydgoszcz oraz hurtownia motoryzacyjna Gordon. Gratulujemy sukcesów uczniom i nauczycielom radzyńskiej samochodówki.