Turniej Siatkówki Dziewcząt i Chłopców

ImageKolejny turniej Piłki Siatkowej za nami. Ty razem do boju na boiskach Zespołu Szkół Poandgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim przystąpili gimnazjaliści. Zgłosiło się 9 drużyn (w tym 5 dziewcząt oraz 4 chłopców). Zawody poprowadzili nauczyciele ZSP: Sebsastian Magier, Jacek Dębski oraz Wojciech Blicharz. Gry toczyły się na bardzo wyrównanym i wysokim poziomie – tym bardziej, że wielu uczestników turnieju grało ze starszymi kolegami i koleżankami w Mistrzostwach Powiatu, zaś niektóre drużyny  wystartowały w Radzyńskiej Lidze Piłki Siatkowej ROKiR.

Aktualizacja: poprawiona klasyfikacja końcowa.

 

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1. Gimnazjum Biała
2. Gimnazjum Kąkolewnica
3. Gimnazjum Czemierniki
4. Gimnazjum Nr 2 Radzyń Podlaski

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1. Gimnazjum Czemierniki II
2. Gimnazjum Biała
3. Gimnazjum Kąkolewnica
4. Gimnazjum Nr 2 Radzyń Podlaski
5. Gimnazjum Czemierniki I

O 3 i 4 m-cu decydowały "małe punkty" zdobyte przez poszczególne drużyny.

Zwycięska drużyna zagrałą w składzie: J.Góralska, I.Kornacka, P.Kułak, D.Cybul, A.Książek, A.Wójcik. W.Skubisz, K.Jankowska

 

Galeria 1    Galeria 2

Więcej kliknij tutaj