Sukcesy uczniów klas samochodowych

Miło nam poinformować, że po raz kolejny uczniowie naszego technikum pojazdów samochodowych zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników. W tym roku do etapu kwalifikacyjnego przystąpiło ponad 1000 zespołów uczniowskich z całego kraju, z których wyłoniono finałową 30 –tkę. Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim będzie reprezentowany przez uczniów 2 klasy technikum pojazdów samochodowych: Adriana Maliszewskiego i Bartłomieja Szczygła.

Uczniowie naszej samochodówki zakwalifikowali się również do finału Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników 2020. Naszą szkołę w finałowej 20-tce będzie reprezentować bardzo liczna grupa uczniów. Są to reprezentanci 2 klasy technikum pojazdów samochodowych: Wojciech Bartochowski, Jakub Murawka, Dawid Kula, Grzegorz Golanko, Karol Piekarski i Tomasz Bloch, a także uczniowie 3 klasy branżowej szkoły I stopnia: Dawid Fijałek i Przemysław Karwowski .

Uczniowie klas samochodowych mają jeszcze jeden sukces w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Tym razem w kategorii iElektromobilni do finałowej 20 zakwalifikowali się uczniowie technikum pojazdów samochodowych: Adrian Maliszewski, Bartłomiej Szczygieł Jakub Szczygieł wszyscy z klasy 2ts i z klasy 3ts Łukasz Duk i Mikołaj Kłos, a także uczniowie klasy 3 branżowej szkoły I stopnia: Dawid Fijałek, Przemysław Karwowsk i Mateusz Siuda.

Etapy finałowe prawdopodobnie odbędą się w czerwcu. Serdecznie gratulujemy !!!