SUKCESY LOGISTYKÓW ZSP

Nasi uczniowie technikum logistycznego brali udział 21 października 2022 r. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej Przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Olimpiada cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, gdyż do I etapu w trybie on-line podeszło 38 uczestników.

Z przyjemnością informujemy, że do etapu okręgowego, który odbędzie się 9 grudnia 2022 r. w trybie on-line, zakwalifikowali się następujący uczniowie z klasy 4tlg:

  1. Dominika Juchnowicz
  2. Maciej Muszyński
  3. Adrian Sposób
  4. Dominik Sawicki

27 października 2022 r. nasi logistycy brali również udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu sfinansowanej ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Olimpiada ta także cieszyła się dużym zainteresowaniem, ponieważ do I etapu podeszło 34 uczestników.

Pragniemy poinformować, że do etapu okręgowego, który odbędzie się 13 grudnia 2022 r. zakwalifikowali się następujący uczniowie:

  1. Wiktoria Zinkiewicz z klasy 3tl
  2. Patryk Ślusarczyk z klasy 4telp

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w zawodach II stopnia.

Autor: Renata Stefaniak