Srebro Natalii Olszak

Image/sms od Janusza Wlizło – Prezesa Radzyńskiej Akademii Taekwon-do/

Pozdrowienia ze słonecznej i życzliwej stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Natalia Olszak wywalczyła tu życiowy sukces – Wicemistrzostwo Świata w walkach drużynowychi dwa tytuły II wicemistrzyniŚwiata w drużynowych i indywidualnych technikach specjalnych. Miała piękne życiowe pojedynki z bardzo trudnymi i świetnie przygotowanymi przeciwniczkami. Gospodarze, którzy bardzo gościnnie przyjęli wszystkich uczestników mistrzostw, oferując jednocześnie profesjonalną organizację, doskonale przygotowali się także pod względem startowym. Nieobciążeni żadnymi kosztami jak pozostałe ekipy z całego świata, obsadzili wszystkie konkurencje specjalistami przygotowującymi się do startu od 4 lat. Reprezentacja Nowej Zelandii jest więc niekwestionowanym liderem tych mistrzostw. Polska reprezentacja miała trudne zadanie obrony bardzo wysokiej pozycji Polski w świecie. Także dzięki pracy Radzyńskiej Akademii Taekwon-do i medalom Natalii Olszak Polska w klasyfikacji generalnej uplasowała się na 3. miejscu. Zważywszy na duże koszty a więc okrojony do minimum skład naszej reprezentacji, 3 miejsce w świecie to olbrzymi sukces (a była szansa nawet na 2 miejsce). Żegnamy już przeuroczą Nową Zelandię. Za kilka godzin wylatujemy do Oukland, następnie do Hong Kongu, Londynu, żeby do Warszawy dolecieć we wtorek po południu…

Natalia Olszak podczas II Forum Sportu. Foto: P. Iwańczukwww.TKDAction.comwww.TKDAction.com

 (2 ostatnie zdjęcia pochodzą ze strony www.TKDAction.com )

Więcej kliknij tutaj