ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ

21 lutego 2020r. komisja w składzie Agnieszka Gątarczyk – przewodniczący, Agnieszka Frączek –  członek, Renata Litwiniec –  członek, rozstrzygnęła konkurs na prezentację multimedialną organizowany przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w ramach wydarzenia edukacyjnego „Polski ZŁOTY ma sto lat”. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W konkursie wzięli udział uczniowie technikum ekonomicznego ZSP.

Wyniki konkursu:

I miejsce  Patrycja Domańska 3te

Weronika Trościańczyk 3te

II miejsce Dominika Matuszewska 3 te

Kinga Walczyna 3te

III miejsce Izabela Karczmarz 1 tehp

Kinga Kozdra 1 tehp

Komisja postanowiła dodatkowo wyróżnić prezentację Izabeli Bednarczyk oraz Anny Jaszczuk, uczennic klasy 3 te. Nagroda dla pracy wyróżnionej została ufundowana przez Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych działające przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 12 marca 2020r. podczas finału konkursu „PRZEDSIĘBIORCZY UCZEŃ”.

Zwycięzcom konkursu GRATULUJEMY!