Radzyński PaT

Image10 i 11 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się działania związane z tworzeniem radzyńskiej grupy PaT.
Gościliśmy w naszej szkole zespól realizujący, któremu przewodniczył wojewódzki koordynator PaT st.asp. Dorota Gil. Przybyli do nas również: Paulina Prokopiuk – Lider Programu PaT na Lubelszczyźnie, Weronika Baranowska – Liderka zamojskiej grupy PaT wraz z koleżanką – Katarzyną Siemczyk , Magdalena Charęża – zastępczyni Lidera w chełmskiej grupie PaT oraz Wojciech Romanowicz – Lider grupy jabłońskiej.
10 kwietnia odbył się casting do obsady spektaklu edukacyjno-profilaktycznego pod tytułem: „Sekret”. W odpowiedzi na zaproszenie ZSP na casting przybyli uczniowie I LO i Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim wraz z opiekunami: Panią Katarzyna Skrzeczkowską i Panią Elżbietą Żukiewicz. Najliczniejszą grupę stanowiła oczywiście młodzież naszej szkoły wraz z opiekunem Panią Magdaleną Iwańczuk. W oczekiwaniu na casting uczestnicy brali udział w animacjach społecznościowych. Po burzliwych obradach naszych PaTowskich przyjaciół, odbyły się warsztaty integracyjne i teatralne oraz czytane i sytuacyjne próby do spektaklu.
11 kwietnia odbywały się kompleksowe próby do spektaklu. Dwudniową pracę nad spektaklem zakończyło PaTulisko, czyli spotkanie integracyjne młodzieży, wspólne
rozmowy, śpiew, tańczenie Belgijki. Podczas dwóch dni wspólnej pracy przekonaliśmy się, że PaT maluje uśmiechy na twarzach, łączy bez względu na wiek, a sobota spędzona
w szkole może okazać się bardzo przyjemna.
Zapraszamy na premierę spektaklu „Sekret”, która odbędzie się dnia 13 kwietnia o godz. 11.00 w Hali Widowiskowo – Sportowej Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.
Mamy dla was niespodziankę. W spektaklu wystąpią również ………. Póki co, jest to sekret.

Próba do spektaklu 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj