Podwójne Mistrzostwo Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

ImageDnia 13.01.2016 w hali sportowej ZSR w Woli Osowińskiej  odbył się Finał Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w ramach XVII LICEALIADY 2015/2016. W zawodach wzięli udział zawodnicy wszystkich szkół naszego powiatu. Bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci naszej szkoły: Joanna Wierzbicka i Agata Dmowska z klasy 3 lb oraz Łukasz Maksymiuk 4 ts i Kamil Majnusz z klasy 2 tbm. Obie pary wywalczyły dla naszej szkoły tytuły Mistrzów Powiatu i tym samym uzyskały awans do półfinału Mistrzostw Województwa, który odbędzie się 28.01.2016 w Białej  Podlaskiej. Opiekunami tenisistów są państwo Marta i Marek Frączek

 Podwójne Mistrzostwo Powiatu w Drużynowym Tenisie StołowymPodwójne Mistrzostwo Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta
1.    ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
2.    ZSR w Woli Osowińskiej
3.    I LO w Radzyniu Podlaskim

Chłopcy
1.    ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim
2.    LO w Komarówce Podlaskiej
3.    I LO w Radzyniu Podlaskim
4.    ZSR w Woli Osowińskiej

 

Podwójne Mistrzostwo Powiatu w Drużynowym Tenisie StołowymPodwójne Mistrzostwo Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym 

Więcej kliknij tutaj