Nauczyciele

L.p. Nazwisko i imię Przedmiot
1 Niewęgłowska Zofia j. polski                  
2 Kot Ewa j. polski                             
3 Więcławska Małgorzata j. polski                  
4 Bilska Jolanta j. polski                        
5 Wójcik Demianiuk Joanna j. polski                        
6 Sieromska Renata j. polski                        
7 Krasucka Dorota j. polski                        
8 Słowikowska Iwona j. angielski             
9 Litwiniec Grzegorz j. angielski             
10 Nowicka Hanna j. angielski
11 Mikołajczyk Sylwia j. angielski
12 Ostapowicz Aleksandra j. angielski             
13 Korolczuk-Radzikowska Ag. j. angielski
14 Młynarska Agnieszka j. angielski
15 Zaniewicz Monika j. angielski
16 Samociuk Katarzyna j. angielski
17 Panasz Joanna j. niemiecki                      
18 Zabielska Magdalena j. niemiecki, wychowawca internatu 
19 Mazurek Dorota j. niemiecki                           
20 Mikołajczyk-Andzelm Marta j. niemiecki, wychowawca internatu
21 Sokół Agata j. rosyjski                          
22 Iwańczuk Magdalena j. rosyjski                           
23 Manowiec Renata j. rosyjski, wicedyrektor                          
24 Demianiuk Dariusz ed. dla bezp, przed. budowlane                                  
25 Mackiewicz Katarzyna historia                          
26 Filipiuk Teresa historia                            
27 Gątarczyk Agnieszka historia, WOS             
28 Pałasz Ewa historia, wych. do ż. w rodz.
29 Szyszko Kamila historia
30 Litwiniec Renata geografia                        
31 Mackiewicz Ewa geografia                                      
32 Mackiewicz Piotr fizyka                         
33 Kościuczyk Piotr fizyka                               
34 Kondraciuk Aneta chemia, przedmioty fryzjerskie                              
35 Dzida Grażyna chemia
36 Błażewicz Maria chemia                          
37 Antol Mariusz zajęcia mechaniczne, kierownik szkolenia praktycznego
38 Zakrzewska Katarzyna elementy informatyki        
39 Sikora Tomasz elementy informatyki 
40 Frączek Marcin elementy informatyki        
41 Frączek Agnieszka elementy informatyki         
42 Celiński Maciej elementy informatyki         
43 Paszkowski Marek matematyka,  kierownik  internatu
44 Kusyk Elżbieta matematyka                    
45 Trościańczyk Bogdan matemat, elem. inf.     
46 Podniesińska Monika matematyka                    
47 Iwańczuk Paweł matematyka                    
48 Antoniuk Sylwia matematyka                   
49 Kocyła-Grabowska Anna matematyka             
50 Łuczyńska Izabela matematyka
51 Kostrzewa Maja matematyka
52 Zaniewicz Barbara przed. ekonom., wicedyrektor           
53 Dołbeń Artur przedm. ekonomiczne
54 Fijałek Edyta przedm. ekonomiczne     
55 Gryta Anna przedm. ekonomiczne     
56 Pawlik Grzegorz przedmioty ekonomiczne
57 Nestorowicz Ewa przedmioty hotelarskie. 
58 Stasiowska Elżbieta przedm.gastronom.         
59 Tokarska Małgorzata przedm. gastronom , przedsiębiorczość       
60 Matysiak Anna przedm. gastronom.
61 Matejek Anna przedm. gastronom. i hotelarskie       
62 Fuga Andrzej przedm. gastronom.        
63 Śledź Agnieszka przedm. gastronom. i hotelarskie
64 Michalak Jacek przedm. gastronom.
65 Kitlińska Monika przedm. gastronom.         
66 Skrzeczkowska Barbara biologia                             
67 Grochowska Anna biologia
68 Magier Katarzyna przedmiot zawod.-fryzjerstwo            
69 Mańko Marlena przedmiot zawodowy-fryzjerstwo
70 Mucha Aneta przedmiot zawodowy-fryzjerstwo
71 Świć Jacek mech.przedm. zawodowe        
72 Mackiewicz Wojciech przedmioty zawodowe  samochodowe   
73 Leszak Paweł prz. zaw.-samoch.                  
74 Michalak Karol przedmiot zawodowy-samochody
75 Ratajczyk Janusz przedmiot zawodowy- prz. budowlan
76 Paszkowski Wiesław  przed. Budowlane, kierownik awarsztatów szkolnych
77 Borysiuk Adam przedm. elektryczne        
78 Borysiuk Natalia wych. fizyczne                   
79 Zaniewicz Zbigniew wych. fizyczne                 
80 Frączek Marek wych. fizyczne,  ed. dla bezp
81 Frączek Marta wych. fizyczne                 
82 Fijałek Bogdan wych. fizyczne                   
83 Panek Damian wych. fizyczne                 
84 Koperwas Edmund wych. fizyczne               
85 Blicharz Wojciech wych. fizyczne                  
86 Dębski Jacek wych. fizyczne      
87 Magier Sebastian wych. fizyczne      
88 Podsiadły Waldemar wych. internatu
89 Kowalska Teresa wych. internatu
90 Niewęgłowski Andrzej wych. internatu
91 Wodowska Katarzyna wych. internatu
92 Musiejuk Małgorzata biblioteka
93 Wierzchowska Ewelina biblioteka
94 ks. Grzegorz Matysiak religia
95 ks. Rafał Kornilak religia
96 Niewęgłowska Elżbieta religia
97 Rynn Halina religia
98 Kozaczuk Agnieszka religia
99 Stefaniak Iwona religia
100 Kotowska Bożenna pedag. szkol.,przyg.d ż.w r. 
101 Mitura Justyna pedagog szkolny
102 Kosowska Justyna psycholog szkolny
103 Osik Aleksander zajęcia praktyczne
104 Czarnecki Sławomir elektryczny, przedmioty elektr.
105 Hapka Piotr wiedza o kulturze
106 Świerszcz Jan stolarnia, ślusarnia
107 Kania Stanisław zaj. prakt.  samoch.  
108 Brzoskowski Robert zaj. prakt.  samochodowe