Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

ImageŚroda 5 listopada 2014 roku w naszej szkole upłynęła pod sportowym znakiem tenisa stołowego. W hali widowiskowo – sportowej zebrali się pasjonaci ping ponga, którzy  rywalizowali  o miano  „Mistrza Szkoły” w kategorii  dziewcząt i  chłopców. Rozgrywki prowadzone były systemem pucharowym do dwóch przegranych.
Wśród dziewcząt nie znalazła sobie równych Agata Dmowska  z klasy 2 lb, pokonując w finale koleżankę z klasy Joannę Wierzbicką. Na trzecim miejscu uplasowała się Weronika Buc z klasy 1 tf, a Sylwia Janczura z klasy 3 ls zajęła czwarte miejsce.
W rywalizacji męskiej bezkonkurencyjni okazali się ubiegłoroczni Mistrzowie Powiatu : Marek Kulik kl. 3 gh i Łukasz Maksymiuk z 3 ts. Obydwaj stoczyli pasjonujący,  finałowy mecz, w którym lepszym okazał się Marek Kulik i podobnie jak w ubiegłym roku  został Mistrzem Szkoły. Trzecie miejsce po zaciętym pojedynku z Rafałem Ciołkiem z klasy 3 be, zajął Łukasz Jurkowski z klasy 3 la. Mistrzostwa Szkoły były zarazem eliminacjami do Mistrzostw Powiatu, które odbędą się w przyszłym tygodniu w naszej szkole.
Podsumowaniem zawodów było wręczenie nagród rzeczowych dla najlepszych zawodników przez Wicedyrektora Szkoły – mgr Piotra Mackiewicza.
mt_gallery:Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym Więcej kliknij tutaj