Ludzie listy piszą, ludzie kartki ślą!

Młodzież z ZSP chwyciła za pióra i długopisy, by wziąć udział w akcji „Marzycielskiej Poczty”. Uczniowie klasy 4tei wraz z wychowawczynią, panią Agnieszką Frączek, postanowili wyjść z inicjatywą. Posłali dziesiątki kartek, pocztówek, życzeń i miłych słów do chorych dzieci z różnych części Polski. Wszystko po to, aby w Walentynki podopieczni akcji mieli niespodziankę w postaci listów.
Celem „Marzycielskiej Poczty” jest zawarcie znajomości z chorymi dziećmi poprzez wysyłanie do nich listów z ciepłymi słowami. Dzięki temu mogą one nawiązać kontakt z kolegami i koleżankami spoza szpitali i swoich szkół. Czasem wystarczy tylko kilka słów, żeby dzieci te mogły uśmiechnąć się znad kopert, poczuć się lepiej i z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

O to, by poczta dotarła na czas zadbali:
Daria Stanisławska
Julia Sokół
Kamila Mróz
Julia Czerwińska
Ewelina Grzejdak
Aleksandra Musiejuk
Julia Lotek
Gabriela Karwacka
Weronika Wąsik
Klaudia Wierzchowska
Weronika Król
Mateusz Patkowski
Bartłomiej Grzesiak
Jakub Semeniuk
Pani Agnieszka Frączek