Konkurs literacki „Z historii szkolnictwa w powiecie radzyńskim”

W roku 2019 obchodzimy 100. rocznicę istnienia naszej szkoły – Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

W ramach obchodów tak ważnego jubileuszu postanowiliśmy zorganizować wiele imprez towarzyszących. Jedną z nich jest konkurs literacki skierowany do młodych mieszkańców naszego miasta i okolic pt. „Z historii szkolnictwa w powiecie radzyńskim”.

Jeśli Wasi bliscy: dziadkowie, rodzice, krewni lub rodzeństwo uczęszczali do naszej szkoły lub byli jej pracownikami, zapiszcie ich wspomnienia, przeżycia, przygody w dowolnej formie literackiej (np. wywiadu, opowiadania, wspomnienia) i prześlijcie do nas.

Termin nadsyłania prac upływa 31 maja 2019.

Szczegółowe informacje  dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie.

Zapraszamy do udziału.

Regulamin, oświadczenia, zgody