Konkurs „Kocham język polski – kochamjp.pl”

Uwaga, Uczniowie ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim 

zachęcam do udziału w konkursie „Kocham język polski – kochamjp.pl”

„Pan Tadeusz” – konkurs z cytatami online

Nazwa skrócona w postaci hasztagu:

#panTadeusz1834

KONKURS główny – 20 pytań w teście otwartym – odpowiedzi należy wpisać on-line

Termin: 10.12.2018-14.12.2018 r

Do kursu #panTadeusz1834 – „Pan Tadeusz” – konkurs z cytatami online zapisujemy się na kochamjp.pl, wpisując

Klucz dostępu dla uczniów: zspradzyn
Klucz dostępu dla rodziców i znajomych: zspradzyn2

W niedzielę 09.12.2018 r. o g. 9.00 zostanie otwarty jednorazowy test próbny – dla wszystkich ten sam – dla uczniów – mogą spróbować poczuć atmosferę KONKURSU

KONKURS główny – 20 pytań w teście otwartym – odpowiedzi należy wpisać samodzielnie

W dniach  10-14.12.2018 r. Nauczyciele mogą wykonać test na swoich lekcjach w różnych dniach bez przerw w zajęciach. Nie ma obaw o odpisywanie lub przekazywanie innym odpowiedzi – pytania są losowane z banku pytań.

 W niedzielę 16.12.2018 r. test konkursowy piszą w domach rodzice i znajomi.

Logowanie na stronie i w konkursie

 1. Uczestnicy konkursu bezpiecznie (protokół ssl) i samodzielnie logują się na stronie.
 2. Logowanie jest możliwe po wcześniejszym wypełnieniu formularza i aktywacji linka przesłanego przez skrypt na adres e-mail użytkownika. Uwaga: czasami ląduje on w skrzynce e-mail w folderze „spam” lub „oferta”, więc i tam należy zerknąć.
 3. Na stronie głównej znajduje się przycisk „Zaloguj się”. Po przeniesieniu na stronę logowania wciskamy przycisk: „Zacznij teraz od utworzenia własnego konta” i wypełniamy rzetelnie formularz. Uwaga: ta sama procedura dotyczy uczniów, rodziców, nauczycieli czy znajomych.
 4. Pola formularza:
  1. W miejscu „Nazwa użytkownika” wpisujemy tzw. nicka, czyli pseudonim – małymi literami.
  2. Wpisując wymyślone przez siebie hasło, pamiętamy, że ma ono mieć co najmniej 8 znaków. Zapamiętujemy je, zapisując w notatniku w smartfonie lub w zeszycie.
  3. W rubryce: „Imię” wpisujemy – imię, w rubryce: „Nazwisko” – nazwisko – zaczynamy wielką literą. UWAGA! Zaniedbanie tego, zamiana miejsc imienia z nazwiskiem utrudni pracę podczas klasyfikacji punktowej i może wykluczyć odpowiedzi na zapytania Uczestnika konkursu, którego nazwiska będziemy szukać w bazie danych w rekordzie: „Nazwiska”, nie zaś „Imiona”.
  4. Dwukrotnie wpisujemy swój adres e-mali, na który to zostanie wysłany link aktywujący konto.
  5. Podczas zakładania konta należy podać skróconą nazwę szkoły – małymi literami, bez spacji) i nr klasy (np. 2bg). Jest to ważne dla ustalenia rankingu wewnątrzszkolnego klas na poziomie szkoły. Jeżeli Uczestnik nie poda numeru klasy (np. 3b), po zakończeniu konkursu Dyrektor będzie musiał samodzielnie ustalać te dane, co wydłuży okres ogłoszenia wyników konkursu.
 5. Do kursu #panTadeusz1834 – „Pan Tadeusz” – konkurs z cytatami onlinezapisujemy się na kochamjp.pl, wpisując

Klucz dostępu dla uczniów: zspradzyn
Klucz dostępu dla rodziców i znajomych: zspradzyn2

 1. W celu identyfikacji (wyliczenia) „Mistrza szkolnego marketingu”rodzice i znajomi przy klasie wpisują Nazwisko i pierwszą literę imienia Uczestnika, który zaprosił ich do wzięcia udziału w konkursie wg wzoru np.: 3fl Nowak