Kolejne certyfikaty samochodówki ZSP 

Uczniowie klas samochodowych  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim kolejny raz mieli okazję uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez producenta części zamiennych firmę Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Tym razem tytułem szkolenia była „Naprawa układu kierowniczego samochodu”. Szkolenie poprowadził pan Jerzy Kaparuk, który jest trenerem w firmie Febi ale także absolwentem naszej szkoły. Podczas szkolenia uczniowie zapoznani zostali z dostępnymi na rynku częściami zamiennymi układów kierowniczych, a także dostępnymi materiałami używanymi w naprawach pojazdów. Uczniowie w praktyczny sposób mogli zapoznać się z typowymi uszkodzeniami występującymi w układach kierowniczych pojazdów, poznali także przyczyny ich powstania oraz sposoby naprawy. Każdy z uczestników szkolenia otrzymał pakiet pomocy naukowych i certyfikat ukończenia szkolenia. Ogromne podziękowania składamy panu Jerzemu Kaparukowi z firmy Ferdinand Bilstein Polska , za przeprowadzenie szkolenia w naszej szkole.