Klasa akademicka SGH

Uczniowie klas ekonomicznych ZSP 5 kwietnia 2019 r. udali się na wycieczkę do Warszawy w ramach projektu ” Klasa akademicka SGH”. 

W Szkole Głównej Handlowej wysłuchali dwóch wykładów. Pierwszy na temat „Nowe technologie, rynek pracy, zawody przyszłości” zaprezentowany przez Wojciecha Kaźmierczaka a drugi  o IV rewolucji przemysłowej przedstawiony przez dr. Wojciecha Kurowskiego.

Wzięli także udział w warsztatach, po których przedstawili efekty swojej pracy. Było to cenne doświadczenie, ponieważ możliwość zaprezentowania swoich pomysłów w murach jednej z najlepszych uczelni ekonomicznych w Polsce to nie lada gratka.

Uczniowie zwiedzili gmach Giełdy Papierów Wartościowych, gdzie poszerzyli swoją wiedzę o jej funkcjonowaniu i rodzajach transakcji na niej zawieranych.

Pod koniec dnia młodzież wraz z opiekunami udała się do teatru Roma na musical „Piloci”.

Wyjazd edukacyjny, w którym uczestniczyli uczniowie klas ekonomicznych przyczynił się do poszerzenia wiedzy ekonomicznej oraz pozwolił na zintegrowanie się całego zespołu.