Klasa 2la zwycięzcą Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt

ImageW poniedziałek 1 grudnia rozegrano w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Do turnieju zgłosiło się dziewięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach toczyły  się systemem każdy  z każdym. W grupie A zagrały klasy: 123ls, 1tg, 1la, 1lcg, zaś w grupie B: 2la, 2lp, 2th, 2tg/tfi, 2tfi. Zwycięzcy poszczególnych grup: klasy 123ls i 2la zagrały ze sobą w finale, pełnym dramatyzmu i zwrotów akcji. Wydawać się mogło, że 2la po pierwszych dwóch przegranych setach już nie podejmie walki – jedank dziewczyny pokazały, że każdy mecz jest do wygrania. Doprowadziły do tie-breaka i wygrały cały turniej. W meczu o trzecie miejsce pomiędzy klasami 2lp i 1tg gładkie zwycięstwo 3:0 zanotowały dziewczyny z klasy 1tg.

 

W zwycięskiej drużynie 2la wystąpiły: Karolina Niedziółka, Ola Szkurłat, Ola Gruchoła, Agnieszka Mazurek, Ewelina Zając, Anna Zakrzewska, Katarzyna Sobota.
Blisko zwycięstwa były dziewczyny z klas 123ls: Dymek Agat, Szwed Patrycja, Gajda Dominika, Gruchoła Monika, Smyl Izabela, Mazurek Milena.

 Klasa 2laKlasa 123ls

 

Galeria zdjęć z Turnieju

Więcej kliknij tutaj