Kinga Sposób laureatką VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania

20 kwietnia br. na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej odbył się finał VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. W tegorocznej edycji olimpiady udział wzięło 5292 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce, a do finału awansowało 51 uczniów. Wśród najlepszych znalazła się Kinga Sposób, uczennica trzeciej klasy technikum ekonomicznego. Kinga zajęła 6 miejsce, uzyskując tym samym tytuł Laureata VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania i zdobywając indeks gwarantujący przyjęcie na wszystkie kierunki studiów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Dla Kingi jest to już czwarty w tym roku tytuł laureata olimpiady i kolejny indeks na studia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej prezentujemy link do relacji Radia JURA FM z wypowiedzią Kingi.

Wyświetl 

https://www.radiojura.pl/final-vi-olimpiady-przedsiebiorczosci-i-zarzadzania.html