IX międzyszkolny konkurs zawodowy „Rok przed dyplomem”, 2015

Image7 maja 2015 r. w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie odbył się IX międzyszkolny konkurs zawodowy "Rok przed dyplomem" organizowany przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie i doradców metodycznych nauczycieli przedmiotów zawodowych miasta Lublin, pod honorowym patronatem: Marszałka Województwa Lubelskiego, Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin,  Rektora Politechniki Lubelskiej, Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
W etapie regionalnym uczestniczyło 147 uczniów  reprezentujących 18 szkół technicznych województwa lubelskiego.
Uczniowie naszej szkoły sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w kwalifikacjach do następujących zawodów: technik budownictwa, technik ekonomista, technik informatyk, technik mechanik, technik pojazdów samochodowych, technik żywienia i usług gastronomicznych. Laureatami konkursu zostało 36 uczniów, w tym aż 8 uczniów naszej szkoły:
 
Technik ekonomista
II miejsce – Paweł Nurzyński  
III  miejsce – Wioletta Kaliszuk

Technik informatyk
III miejsce – Jerzy Antoniuk, Piotr Lipski

Technik mechanik
II miejsce – Damian Chmielewski

Technik pojazdów samochodowych
I miejsce – Bartosz Kowalczyk
II miejsce – Daniel Goławski

Technik żywienia i usług gastronomicznych
III miejsce – Paulina Zdziennicka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z konkursu można obejrzeć TUTAJ Więcej kliknij tutaj