Inauguracja działalności Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II

ImageDnia 20.11.2008 r. odbyła się w Siedlcach uroczysta inauguracja działalności Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele św. Józefa, której przewodniczył ks. bp Zbigniew Kiernikowski. Dalsza część inauguracji odbyłą się w Szkole Podstawowej nr 11 im. Jana Pawła II.

 

Po oficjalnych przemówieniach zaproszonych gości każda szkoła otrzymała pamiątkowy gwóźdź do sztandaru, upamiętniający dzisiejszą uroczystość. Goście obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów miejscowej placówki. Naszą szkołę na tej uroczystości reprezentował poczet sztandarowy oraz nauczyciele: wicedyrektor Grażyna Dzida, Halina Ryn i Piotr Mackiewicz.

Poniżej galeria zdjęć z uroczystości. Foto: Halina Rynn

mt_gallery:Inauguracja działalności Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II 

Więcej kliknij tutaj