II Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek

ImageDnia 30 grudnia w Kościele p.w. św. Trójcy w Radzyniu Podlaskim odbył się II Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek w którym udział wzięła również młodzież z ZSP pod kierunkiem I.Słowikowskiej, M.Iwańczuk, A.Sokół. Kolędownicy z ZSP zaśpiewali wybrane kolędy i pastorałki z programu Kolędowanie w językach świata o któym pisaliśmy wcześniej. Organizatorem oraz prowadzącym przegląd był ks. Leszek Przybyłowicz, zaś słowo na zakończenie  wygłosił ks. Dziekan Jan Czapski. Oprócz młodzieży z ZSP wystąpiły również inne zespoły i soliści, a byli to:

 

Klasa IIa (op. Mirosława Maciejewska)
Schola Dziecięca (op. Tomasz Szczygielski i Anna Zbaradzka)
Szkoła Podst Nr 1 (op. Barbara Ejsmont)
Zespół wokalny z Gimnazjum Nr. 2 (op. Tomasz Dzida)
Marta Bober
Les fleures et company i Wojciech Kwiatek
Chór Parafialny pod kierunkiem Tomasza Szczygielskiego

Poniżej można obejrzeć fragmenty występów

 

{youtube}b0-F1nYKoqY{/youtube} 

{youtube}537sEhHUEaI{/youtube}

 

mt_gallery:II Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Foto:P.Iwańczuk 

II Parafialny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Foto:P.Iwańczuk 

Więcej kliknij tutaj