I Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej dziewcząt

ImageDnia 24.06.2010 odbyły się I Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej dziewcząt. Zawody rozegrano w parku miejskim a odbyły się one przy pomocy finansowej Powiatu. Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor Szkoły a zarazem Prezes MULKS "TECHNIK-ORION" mgr inż. Zdzisław Janus. Do zawodów zgłosiło się sześć 3-osobowych drużyn, które podzielono na dwie grupy rozgrywające mecze każdy z każdym.

 

Grupa I
Weronika Wajszczuk, Dominika Sokołowska, Izabela Komoń
Magdalena Gomoła, Monika Posiadało, Kinga Hryniewska
Monika Sawicka, Aneta Koczkodaj, Sylwia Sekuła

Grupa II
Agata Dymek, Patrycja Szwed, Natalia Olszak
Milena Mazurek, Izabela Smyl, Monika Gruchoła
Diana Końka, Ilona Żurawska, Joanna Gryta

Do finału awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Kolejność drużyn po rundzie finałowej:

1. Agata Dymek, Patrycja Szwed, Natalia Olszak
2. Weronika Wajszczuk, Dominika Sokołowska, Izabela Komoń
3. Milena Mazurek, Izabela Smyl, Monika Gruchoła

4. Monika Sawicka, Aneta Koczkodaj, Sylwia Sekuła
5. Diana Końka, Ilona Żurawska, Joanna Gryta
6. Magdalena Gomoła, Monika Posiadało, Kinga Hryniewska

Nalepsze drużyny otrzymały puchary i okolicznościowe dyplomy. Organizatorami zawodów z ramienia MULKS "TECHNIK-ORION" był Zbigniew Zaniewicz, zaś sprawach organizacyjnych i sędziowaniu pomagali Katarzyna Magier i Sebastian Magier.

 

mt_gallery:I Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej dziewcząt. Foto: M.Topyła 

Foto: Marek Topyła

 

Więcej kliknij tutaj