Firma Febi szkoli samochodziarzy ZSP

Uczniowie klas samochodowych  Zespołu Szkół  Ponadgimnazjalnych im Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uczestniczyli w warsztatach zorganizowanym przez producenta części zamiennych, firmę Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Tematem szkolenia była „ Naprawa układu rozrządu silnika”. 

Szkolenie składało się z dwóch etapów, które prowadził pan Jerzy Kaparuk  trener  w firmie Febi.  W pierwszym panelu szkolenia, uczniowie zapoznani zostali z dostępnymi na rynku częściami zamiennymi układów rozrządu, oferowanymi przez firmę Febi , które używane są w naprawach pojazdów. Drugi etap to już zajęcia praktyczne z wymiany układu napędu rozrządu według odpowiedniej procedury naprawy. Każdy z uczestników szkolenia otrzymał  pomoce naukowych a także certyfikat ukończenia szkolenia.

Ogromne podziękowania należą się dla pana Jerzego Kaparuka z firmy Ferdinand Bilstein Polska,  który przeprowadził szkolenia  w naszej szkole.