Dobry początek sezonu RSC Taekwon-do

ImageW dniach 15-17 marzec 2013 w Kłobucku odbył się Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców. Były to eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów oraz turniej kwalifikacyjny do majowych Mistrzostw Europy w Szwecji. W zawodach wystartowało ponad 220 zawodników z 40 klubów. Udział w tej imprezie odnotowały zawodniczki z Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-do, Natalia Olszak oraz Katarzyna Ciężka, które godnie reprezentowały miasto jak i cały powiat radzyński. Natalia Olszak w silnie obsadzonej konkurencji układów formalnych I dan zdobyła srebrny medal oraz wywalczyła miejsce 5-8 w walkach do 68kg. Katarzyna Ciężka wyskakała 5 miejsce w technikach specjalnych oraz po bardzo trudnych pojedynkach w walkach, ulegając jedynie obecnej Mistrzyni Świata, wywalczyła w pięknym stylu brązowy medal w kategorii do 56kg. Radzyński klub uplasował się na 13 miejscu w klasyfikacji generalnej.

 

mt_gallery:Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców w Kłobucku 

Więcej kliknij tutaj