Deutsch Wagen Tour w ZSP

ImageDnia 2 grudnia 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim miala miejsce wizyta  Pani Agnieszki Żółkowskiej – lektora języka niemieckiego projektu www.deutsch-wagen.tour   finansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Niemiec. Celem projektu jest promowanie nauki języka niemieckiego wsród uczniów rozpoczynających naukę języka. W zajęciach prowadzonych przez lektora uczestniczyli uczniowie klas 1la, 1ts, 2th, 3lg, 3ls, pani wicedyrektor Grażyna Dzida oraz nauczycielki języka niemieckiego ZSP. Zajęcia te prowadzone były w formie zabaw dydaktycznych, co wzbudziło szczególne zainteresowanie uczniów.

 

Pani lektor przeprowadziła kilka konkursów znajomości języka niemieckiego. W nagrodę uczniowie otrzymali koszulki z logo programu www.deutsch-wagen.tour oraz  wiele innych gadżetów do nauki języka niemieckiego.

mt_gallery:Deutsch Wagen Tour w ZSP 

Więcej kliknij tutaj