Bezpłatne prawo jazdy w ZSP

ImageImageZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim podjął się realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – "Atrakcyjne kształcenie zawodowe przyszłością uczniów ZSP".

W ramach projektu projektu istnieje możliwość uzykania bezpłatnie prawa jazdy kategorii B oraz przeprowadzenia dodatkowych zajęć z obsługi koła i naprawy opon w serwisie samochodowym. Projekt adresowany jest do uczniów technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z p. Wojciechem Mackiewiczem.

Bezpłatne prawo jazdy to tylko jedno z kilkunastu działań, ktróre będą realizowane w ramach projektu. Więcej informacji o samym projekcie podamy już wkrótce.

Więcej kliknij tutaj