Awans siatkarek z ZSP do finału rejonowego

Image18 lutego 2011 w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgminajzalnych im. Jana Pawła II rozegrano w ramach Licealiady powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt. Wzięły w nim udział drużyny: ZSP Radzyń Podlaski, LO Radzyń Podlaski i ZSR Wola OSowińska. Awans do finału rejonowego wywalczyła prowadzona przez Sebastiana Magiera drużyna ZSP w składzie: Olszak Natalia, Dymek Agata, Szwed Patrycja, Niedziółka Karolina, Gajda Dominika, Gruchoła Monika, Kot Karolina, Posiadało Katarzyna, Mazurek Milena

ZSP Radzyń Podlaski - Mistzynie Powiatu w piłce siatkowej 

Walka o awans o awans zakończyła się właściwie po pierwszym meczu w którym drużyna ZSP pokonała miejscowe LO 3:2 (25:15, 23:25, 25:23, 15:25, 16:14). Drużyna z Woli Osowińskiej Osowinskiej również nie stanowiła przeszkody – nasze dziewczęta wygrały kolejne sety 25:6, 25:14. W meczu pomiędzy LO i ZSR – LO pokonało zespół z Woli 3:0 (25:5, 25:14, 25:6). W drużynie LO wystąpiły: Sochal Elżbieta, Król Patrycja, Król Kinga, Komoń Izabela, Wajszczuk Weronika, Czarniak Anna, Bojanek Joanna, Trykacz Aleksandra. ZSR Wola Osowińska: Kot Małgorzata, Karpińska Monika, Kulik Katarzyna, Ciężka Wioleta, Koczkodaj Anna, Kulik Monika, Latoch Karolina.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj