Awans piłkarek ręcznych do turnieju rejonowego

Image2 lutego 2011 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła  II w Radzyniu Podlaskim odbył się powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w którym udział wzięły drużyny ZSP i LO z Radzynia Podlaskiego. Do turnieju rejonowego awansowały piłkarki ręczne z ZSP oraz męska drużyna z LO.

ImageImage 

Jako pierwsze do wali przystąpiły nasze piłkarki ręczne trenowane przez Katarzynę Magier. Wygrały mecz 7:6, zaś zagrały w składzie: Dymek Agata, Jastrzębska Urszula, Zyszczyk Alicja, Niedziółka Karolina, Nowacka Anna, Wysokińska Dominika, Olszak Natalia, Gajda Dominika, Szafińska Magdalena, Bednarczyk Karolina, Lipska Marta, Książek Aneta. Pięć bramek dla naszej drużyny zdobyła Dominika Wysokińska.

Panowie trenowani przez Jacka Dębskiego wystąpili w składzie: Mazurek Emil, Końka Tomasz, Lis Kamil, Wierzbicki Marek, Krajanowski Jarosław, Sidor Mateusz, Grochoła Karol, Brodawka Sebastian, Cybula Dominik, Łuba Jarosław, Grochowski Bartłomiej, Myka Krystian, Niebrzegowski Łukasz, Kwaśny Łukasz, Dąbrowski Bartłomiej.5 minut przed końcem meczu na tablicy widniał jeszcze remis, ale niestety końcowka spotkania należała do drużyny z LO, a właściwie do jednego zawodnika. Był nim Grzegorz Tchórzewski, który trafiał do naszej bramki aż 14 razy. Końcowy wynik spotkania to 19:21.

Więcej kliknij tutaj